• 17DSC02181.JPG
 • DSC01569.JPG
 • Kubb tornooi (25).JPG
 • DSC_1460(1).jpg
 • DSC02030.JPG
 • IMG_0770.JPG
 • DSC_1468.JPG
 • DSC_1647.JPG
 • DSC_1603.JPG
 • 14 2018.11.18 - bevrijdingsstoet Sint-Gillis-Waas.jpg
 • Trommelaars en huifkar (9).JPG
 • DSC_1469.JPG

Play-In 30/04/2019 - 01/05/2019

Jarenlang maakten we met onze jeugd op 1 mei een daguitstap naar een pretpark.  Omdat we, na zovele jaren, bijna alle pretparken hadden bezocht, gingen we op zoek naar een andere activiteit.  Door de toenemende vraag naar een play-in konden we niet anders dan hierop inspelen en op dinsdag 30 april was het dan zo ver: onze eerste play-in mét overnachting!

Rond 18u30 kwamen de eerste deelnemers toe in de scoutslokalen van Sint-Gillis-Waas.  Daar werden ze opgewacht door het jeugdbestuur.  Wanneer iedereen aanwezig was konden de bedjes of luchtmatrassen worden opgemaakt.  De maagjes werden door onze kookploeg al een eerste keer verwend met een lekkere hotdog met zuurkool en vééél saus.  Ondertussen werden een aantal volks- en gezelschapsspelen klaargezet zodat we de verdere avond konden vullen met een laddercompetitie.  Net voor het tijd was voor onze jongste deelnemers om te gaan slapen, werd nog 1 keer Weerwolven bovengehaald als afsluiter van een fantastische avond.  Nadat ook onze oudere jeugd hun bedje opzocht, werd het plots heel stil in Sint-Gillis-Waas.

Onder luid getrom, verzorgd door onze kookploeg, werden we “heerlijk” wakker gemaakt.  Na het ontbijt werden de partituren verdeeld en startte het eerste repetitiemoment onder leiding van Shelly.  Terwijl na de pauze Veerle het dirigeerstokje overnam, begonnen onze kookies reeds aan het middagmaal.  Als je dacht dat Lady en de Vagebond hun spaghetti smakelijk konden opeten, heb je onze jeugd nog niet gezien.  Eten alsof je leven er van afhangt, noemt men dat.  Maar goed ook, want de opgedane vitamientjes waren zeer welkom om het tweede repetitiemoment aan te vatten.  Opnieuw stoomden Shelly en Veerle ons klaar voor het toonmoment dat wij voorzien hadden om 16u.

Terwijl de muzikanten volop aan het repeteren waren, troepten ook onze trommelaars samen.  Onder de deskundige leiding van instructeur en jeugdvoorzitter Dirk maakten zij hun eigen trommelmuziekstuk en oefenden ze “When the Saints Go Marching In” met boomwhackers.

Het mag gezegd: dit was een zeer succesvolle play-in en er werd op hoog niveau gemusiceerd door onze jeugd.  Getuige daarvan de vele mooie reacties van de talrijk opgekomen papa’s, mama’s, opa’s, oma’s, ...

Een dikke bravo aan iedereen.  Voor herhaling vatbaar zeggen ze dan...

Hoofdsponsors:

Fintro
Jeroen
Aruba
Eet-Plezier